Locaties

Hieronder is een overzicht van de openingstijden per locatie.

IKC de Kreek
Meetketting 5, 1689 XD Zwaag,
0229-855767

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
08:15 – 12:15 uur

Email: dribbelkreek@netwerkhoorn.nl
LRKP: 189421447

Jules Verne
Orionstraat 137, 1622 BR Hoorn,
0229-298045

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
08:30 – 12:30 uur

Email: julesverne@netwerkhoorn.nl
LRKP: 636938128

De Kleine Waal
Grote Beer 3, 1622 ES Hoorn,
0229-280941

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
08:30 – 12:30 uur

Email: kleinewaal@netwerkhoorn.nl
LRKP: 199353943

De Peutertuin, locatie De Rank
De Opgang 3, 1689 KZ Zwaag,
0229-248995

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
08:30 – 12:30 uur

Email: ptrank@netwerkhoorn.nl
LRKP: 693567387

De Peutertuin, locatie KlimOp
Akkerwinde 74, 1689 NW Zwaag,
0229-272385

Openingstijden:
maandag t/m donderdag
08:30 – 12:30 uur

Email:  ptklimop@netwerkhoorn.nl
LRKP: 216050947

Risdam
De Huesmolen 59a, 1625 HZ Hoorn,
0229-231946

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
08:30 - 12:30 uur

Email: speelschoolrisdam@netwerkhoorn.nl
LRKP: 143416601

De Zaagtandjes
Sint Eloystraat 106, 1624 VW Hoorn,
0229-855701

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
08:30 – 12:30 uur

Email: zaagtandjes@netwerkhoorn.nl
LRKP: 627683125

De Zwaaghalsjes
Pastoor Nuijenstraat 1, 1689 GM Zwaag,
0229-237447

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
08:30 – 12:30 uur

Email: zwaaghalsjes@netwerkhoorn.nl
LRKP: 158403071

De Kersentuin, locatie Ceder
Ceder 1, 1628 ME Hoorn 0229-317047
Postadres: Brederodegracht 1, 1628 LZ Hoorn
t.a.v. Bianca Visser

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
08:30 - 12:30 uur

Email: ktceder@netwerkhoorn.nl
LRKP: 865089620

De Kersentuin, locatie Brederodegracht
Brederodegracht 1a, 1628 LZ Hoorn,
0229-234441

Openingstijden:
maandag t/m donderdag
08:30 – 12:30 uur

Email: ktbrederodegracht@netwerkhoorn.nl
LRKP: 141774484

De Kersentuin, locatie Volkerakweg
Volkerakweg 1, 1628 XH Hoorn,
0229-260578

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
08:30 – 12:30 uur

Email: ktvolkerakweg@netwerkhoorn.nl
LRKP: 226222238

De Kersentuin, locatie Wereldwijzer
Nachtegaal 144, 1628 DJ Hoorn,0229-235768
Postadres: Postbus 3100, 1620 GC Hoorn

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
08:30 – 12:30 uur

Email: ktwereldwijzer@netwerkhoorn.nl
LRKP: 134090056

De Poort, op antroposofische grondslag
Nachtegaal 146, 1628 DJ Hoorn, 0229-212342
Postadres: Postbus 3019, 1620 GA Hoorn

Openingstijden:
dinsdag t/m vrijdag
08:45 – 12:45 uur

Email: poort@netwerkhoorn.nl
LRKP: 114426843

 

 

 

 

 

Wil je een keer bij ons komen kijken?

Maak vrijblijvend een afspraak op één van onze locaties.